Такі гарантії освітяни отримали від представників Виноградівської районної державної адміністрації на нараді 24 жовтня 2019 року.


Так, розширену нараду районна рада провела на підтримку ініціативи профспілкової організації освітян, керівників закладів освіти. Головним питанням, піднятим на засіданні, було погашення заборгованості заробітної плати освітянам району, яка виникла внаслідок прийнятого райдержадміністрацією рішення про ліквідацію управління освіти, молоді та спорту. Участь у нараді взяли в.о. голови Виноградівської райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук, голова ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Марія Сігетій, керівники шкіл та голови первинних профспілкових організацій, учителі навчальних закладів.

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко запропонували освітянам та представникам Виноградівської РДА напрацьований районною радою план дій щодо виплати заборгованості освітянам району. Однак, в процесі обговорення даного питання, в.о. голови Виноградівської РДА Наталія Костелеба-Веремчук та голова ліквідаційної комісії Марія Сігетій зазначили, що нарахування виплат заробітної плати за вересень та жовтень проведуть бухгалтери, залучені з інших районів. Відтак, запевнили вони, педагоги району вже у понеділок, 28 жовтня, отримають аванс за жовтень, а виплата скоригованої зарплатні за вересень та оплата жовтневої − буде здійснена до 5 листопада.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email