З метою сприяння працевлаштування безробітних громадян, фахівці служби зайнятості організовують професіографічні екскурсії на виробництва.29 жовтня 2019 р.  фахівці Виноградівської  районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості  разом з безробітними  завітали в ТОВ «Джентерм Україна», яке є сучасним, модернізованим підприємством європейського рівня. Основні напрями діяльності підприємства – виготовлення електричного й електронного устаткування для автотранспортних засобів.

Інструктор виробничого навчання Мирослава Вашкеба  дуже цікаво і змістовно розповіла та ознайомила з умовами праці безпосередньо на підприємстві, з матеріально-технічною базою, технологією виготовлення виробів від початку до кінця. У своїй розповіді представник підприємства зазначила, що пріоритетні завдання роботи підприємства на сьогодні – це постійне залучення клієнтів, співпраця з закордонними партнерами, покращення умов праці та забезпечення соціальних гарантій для працюючих.

Отже, чим більше джерел для пошуку роботи використовує людина, тим більш у неї шансів знайти роботу, яка буде приносити не тільки матеріальне, але і моральне задоволення. Звичайно, шанси працевлаштуватися більше у того, хто має професію, яка сьогодні потрібна на ринку праці. Популяризація робітничих професій – один із засобів подолання проблем масового безробіття та попередження відсутності кваліфікованих працівників на ринку праці, інформує Виноградівська районна філія
Закарпатського обласного центру зайнятості

Print Friendly, PDF & Email