31 жовтня 2019 року відбулося засідання комісії для здійснення приймання-передачі в оперативне управління цілісних майнових комплексів закладів освіти. Участь в якій взяли працівники виконавчого апарату, Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району, депутати.

Як було зазначено на комісії, 06.09.2019 в.о. голови Виноградівської РДА Наталія Костелеба-Веремчук видала розпорядження про ліквідацію управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації. Тому з метою безперебійного функціонування закладів освіти, депутатський корпус районної ради прийняв рішення про створення Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району та комісії з приймання-передачі майна. Відтак на підставі рішення районної ради від 06.09.2019 року № 790 та внесених до нього змін від 03.10.2019 № 804, майнові комплекси закладів освіти району мають бути вилучені від Управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, яке ліквідовується, та передані в оперативне управління Комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району» районної ради.

Голова комісії, заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко зазначив на необхідності найближчим часом розпочати роботу щодо приймання-передачі майнових комплексів, проведення інвентаризації в навчальних закладах тощо. Втім, голова ліквідаційної комісії управління освіти, молоді та спорту Марія Сігетій, залучена в комісію як представник передавальної сторони, вже вкотре проігнорувала засідання. Тож невідомо на якій стадії підготовка актів з приймання-передачі. Таке блокування роботи комісії може негативно вплинути на проведення навчального процесу в районі та початку опалювального сезону в усіх освітніх установах, зазначалося на засіданні.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email