ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2019                        м. Виноградів                                 № ___

Про передачу стоматологічного кабінету
амбулаторії с.Букове в орендне користування                                                Проєкт

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з метою забезпечення мешканців с.Букове стоматологічними послугами, районна рада в и р і ш и л а:

1.Надати згоду на передачу в орендне користування на конкурентних засадах вбудованого приміщення стоматологічного кабінету в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Букове, що знаходиться за адресою с.Букове вул.Миру,96.
2.Визначити орендодавцем вищевказаного вбудованого приміщення комунальне некомерційне підприємство «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Виноградівської районної ради Закарпатської області.
3.Встановити річну орендну плату за користування вбудованим приміщенням стоматологічного кабінету у розмірі 10 відсотків від ринкової вартості об’єкта та 1 грн. в рік за користування іншим майном та обладнанням стоматологічного кабінету.
4.Орендну плату залишити в розпорядженні орендодавця для зміцнення матеріально-технічної бази.
5.Відділу з питань приватизації майна в районі замовити технічну документацію та незалежну оцінку на об’єкт оренди.
6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                                                            В.Любка

Print Friendly, PDF & Email