ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                ____________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я 
 

____. ____. 2019

м. Виноградів

    № ___

                                                                                            

Про затвердження «Положення про порядок закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та типових договорів»  Проєкт

Відповідно до пункту 7 статті 92 Конституції України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 136, 137 Господарського кодексу України з метою визначення правового режиму та забезпечення ефективного використання, здійснення обліку майна районної комунальної власності, районна рада  в и р і ш и л а :

1.Затвердити «Положення про порядок закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району за підприємствами, установами, закладами на правах господарського відання та оперативного управління», що додається (додаток 1).

2.Затвердити Типовий договір про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на праві господарського відання, що додається (додаток 2).

3.Затвердити Типовий договір про закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на праві оперативного управління, що додається (додаток 3).

4.Відділу з питань приватизації майна в районі привести всі відносини щодо закріплення майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району за підприємствами, установами, закладами на правах господарського відання (оперативного управління) відповідно до цього рішення.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                                 В. Любка

Print Friendly, PDF & Email