Питання про затвердження кандидатів на отримання стипендій переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів, виставок та змагань, музично-теоретичних олімпіад та призначення премій викладачам, які їх підготували, розгялнули на освітній комісії районної ради.

Засідання постійної комісії з питань освіти та гуманітарної відбулося сьогодні, 14 листопада. Його провів голова комісії, районний депутат Юрій Свищо. Участь у роботі комісії також взяв заступник голови районної ради Адальберт Сверенко.

Депутати одноголосно підтримали питання, винесені на засідання комісії. Затвердили стипендіатів району. Так виплата стипендій і премій здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, в межах районної програми «Обдаровані діти». Цього року на це було передбачено 35 тис.грн. Відтак депутати наголосили, що фінансування на ці цілі наступного року потрібно збільшити.

Також депутати рекомендуватимуть 35-ій сесії створити  комунальний заклад «Виноградівська дитячо-юнацька спортивна школа» Виноградівської районної ради. Таким чином можливе вирішення питання щодо подальшої роботи міської спортивної школи, наголосив Адальберт Сверенко, яка сьогодні підлягає ліквідації у зв’язку з процесом ліквідації управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА. Погодили присутні призначення Інни Теремти на посаду директора Великопаладської дитячої школи мистецтв. Начальник відділу кульутри Василь Югас відзначив її роботу на цій посаді. Зокрема школа декілька років поспіль лідирує в області за кількість призерів конкурсів. Також районні обранці обговорили незадовільне використання залишків освітньої субвенції та вирішили винести це питання на сесію тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email