Рішення про створення комунального закладу «Виноградівська дитячо-юнацька спортивна школа» Виноградівської районної ради депутати прийняли на черговому сесійному засіданні 18 листопада.

Тимчасово виконуючим обов’язки директора комунального закладу призначили Івана Боршоша, який до цього часу очолював ДЮСШ.

Як було відзначено на сесії, у зв’язку з розпочатим процесом ліквідації управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА ліквідації підлягає також спортивна школа. Однак за два місяці своєї роботи ліквідаційна комісія нічого не зробила у напрямі подальшої долі спортивної школи. Так депутати висловили сподівання на конструктивну співпрацю з новим очільником ліквідкомісії − цими днями на цю посаду призначили Терезію Тодавчич.

Позаяк за цей період нас не було письмово повідомлено про ліквідацію, ми змушені були діяти і наш колектив звернувся до депутатів районної ради про створення комунального закладу, − відзначив Іван Боршош.

Також він зауважив на хороших показниках школи. Розповів, що тут працюють 24 тренери з різних видів спорту, а вихованці закладу беруть участь у чемпіонатах України, світу, Європи та перемагають у різних турнірах. Тож звернувся до депутатів щодо прийняття позитивного рішення з цього питання.

Потрібно зробити все для того, аби не втратити нашу спортивну школу, про яку знають за межами району та України. – зазначив голова Виноградівської районної ради Віталій Любка. − Маємо по факту ліквідацію управління освіти, молоді та спорту. Колектив спортивної школи визначився, яким чином рухатися далі, Виноградівська районна рада йде на зустріч.

Надалі ж питання за ліквідаційною комісією, коли будуть готові всі матеріали для передачі школи у комунальну власність району.

Депутати внесли зміни до районного бюджету. Так район отримав 2 млн 646 тис.грн. субвенції на забезпечення телемедичним обладнанням закладів охорони здоров’я в сільській місцевості. На співфінансування цих заходів з районного бюджету виділили 294 тис.грн. Також з управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району перенаправили на капітальні видатки понад 15 млн. грн. Перерозподіли близько 7 млн. грн для забезпечення діяльності закладів освіти – виплату заробітної плати, оплати енергоносіїв тощо. Керівник ради зауважив, що Центр вже працює, виплачений аванс за листопад педагогічним працівникам тих шкіл, які уклали з Центром угоду про обслуговування. 460 тис.грн. спрямували на КНП «Виноградівська районна лікарня»  для придбання комп’ютерної техніки, медичної апаратури, закупівлю молока.

Окрім того, депутати погодили призначення Інни Теремти на посаду директора Великопаладської дитячої школи мистецтв, прийняли майнові питання та вирішили направити ряд важливих звернень: щодо будівництва об’їзної автомобільної дороги навколо міста Виноградів, аварійного мосту у селищі Вилок та збереження спрощеної системи оподаткування.

 Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email