Відповідні рішення були прийняті на сесійному засіданні 18 листопада.

Так депутати вирішили звернутися у Службу автомобільних доріг та Закарпатську ОДА щодо необхідності будівництва об’їзної автомобільної дороги навколо міста Виноградів, а також стосовно аварійного стану мосту у селищі Вилок.

У Виноградівському районі пасажирський потік веде до міжнародного пункту пропуску «Вилок» на українсько-угорському кордоні, а вантажно-пасажирський – до міжнародного пункту пропуску «Дяково» на українсько-румунському кордоні. – йдеться у Зверненні. − Завдяки об’їзній дорозі з’явиться можливість оптимізувати транспортне сполучення в межах міста та звільнити міські дороги від великовагового автотранспорту, що дозволить уникнути заторів на вулицях, зберегти на довше асфальтне дорожнє покриття, адже воно не розраховане для великогабаритних вантажівок.

Окрім того, районні обранці вирішили звернутися до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр Міністра України, народних депутатів Владислава Поляка та Андрія Жупанина щодо збереження спрощеної системи оподаткування, і не допустити руйнації малого та середнього бізнесу в Україні.

Прийняті Верховною Радою України у вересні 2019 року закони “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг” від 20.09.2019 р. № 128-IX, “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг” від 20.09.2019 р. № 129-IX – значно погіршують умови ведення підприємницької діяльності фізичними особами – підприємцями, що використовують спрощену систему оподаткування,  та фактично ліквідовують цю ж систему. Через численні штрафи від контролюючих органів передбачені новим законом, вони ведуть до закриття дрібних підприємців та малого  бізнесу загалом, − зазначаються у тексті Звернення. −     Водночас, прийняті закони призведуть до зростання корупції й соціальної напруги у суспільстві,  знищення духу підприємництва та віри в стабільність відносин між державою та підприємцями, яка будується не перший рік.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email