21 листопада 2019 року на площі Миру у м.Виноградові відбувся захід з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи. Участь у заході взяли голова районної ради Віталій Любка, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, керівник виконавчого апарату ради Єлизавета Арвай, а також міський голова Степан Бочкай та його заступник Василь Ціцей та керівники державних установ.

Керівники району та міста , установ, вшанували пам’ять Героям Небесної Сотні хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Нагадаємо, День Гідності і Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. День Гідності та Свободи став своєрідним наступником Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. 

Print Friendly, PDF & Email