Цими днями голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів нараду щодо фінансування медичних закладів району. Так у ній взяли участь заступник голови ради Адальберт Сверенко, головний лікар КНП  «ЦПМСД» Агата Гал, т.в.о директора КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков. 
На засіданні тридцять п’ятої сесії районної ради, яка відбулася 18 листопада, на забезпечення амбулаторій та районної лікарні з державного та місцевого бюджетів було спрямовано 3 млн. 400 тис.грн. Тож голова ради Віталій Любка наголосив керівникам медичних закладів щодо оперативного та ефективного використання виділених коштів.     Спрямоване фінансування забезпечить усі амбулаторії району телемедичним обладнанням, зазначила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Агата Гал. Відтак місцеві жителі зможуть проходити обстеження безпосередньо у своєму населеному пункті. Також керівник установи інформувала, що на закупівлю обладнання вже оголошено тендерні процедури, адже виділені кошти потрібно використати до кінця року, аби вони не повернулися до державного бюджету. У свою чергу Олександр Милюков відзначив нагальні питання районної лікарні. Відтак наразі гостро стоїть питання з харчуванням хворих, які перебувають на лікуванні в стаціонарних відділеннях. Також в стислі терміни необхідно придбати комп’ютери, якими на сьогодні лікарня незабезпечена. Зокрема на забезпечення харчування з районного бюджету виділили 60 тис.грн. Також 200 тис.грн спрямували на закупівлю необхідного медичного обладнання, а ще 200 тис.грн – на придбання комп’ютерної техніки, аби лікарня мала можливість укласти договір з Національною службою здоров’я про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Слід зазначити, що 20 листопада рішення про внесення змін до районного бюджету було передане для виконання до фінансового управління Виноградівської РДА.

У зв’язку з зволіканням райдержадміністрацією виконання даного рішення, на сьогоднішній день воно так і не виконано, що  може призвести  до зриву закупівлі необхідного медичного обладнання для амбулаторій району та районної лікарні, не надаватиметься харчування хворим, а районна медична установа взагалі у підсумку не матиме змоги укласти угоду з Нацслужбою про подальше фінансування.

Print Friendly, PDF & Email