Сьогодні, 2 грудня,  голова районної ради Віталій Любка провів робочу нараду щодо оплати заробітної плати працівникам освіти та підписання угод. Участь у робочій нараді взяли заступник голови ради Адальберт Сверенко, т.в.о. керівника центру з обслуговування закладів освіти Надія Копча та головний бухгалтер центру Наталія Левченко.

Як інформувала т.в.о. директора центру Надія Копча, станом на 2 грудня 2019 року 58 закладів освіти, засновником яких є Виноградівська районна рада,  підписали з центром угоду «Про надання послуг закладу освіти». Тож центром з обслуговування закладів освіти здійснено нарахування та виплату в повній мірі заробітних плат техперсоналу та педагогічним працівникам, а саме: 15 листопада здійснено виплати авансу та 29 листопада заробітну плату за листопад місяць, на загальну суму близько  20 млн. грн.

В свою чергу Віталій Любка зазначив, що  першочерговим завданням центру є здійснення вчасної виплати заробітної плати освітянам та забезпечення належних умов праці у освітніх закладах  району.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email