ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ТРИДЦЯТЬ __________ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

______. 2019                                                 м. Виноградів                                                                                       №

Про внесення змін до Програми розвитку сімейної                               Проєкт

медицини у Виноградівському районі 

на 2019 – 2021 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», розглянувши клопотання КНП «Виноградівський ЦПМСД» від 11.11.2019 р.№ 197, районна рада в и р і ш и л а :
1.Внести зміни до Програми розвитку сімейної медицини у Виноградівському районі на 2019 – 2021 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 27.12.2018 №680, а саме: Додаток до Програми «Заходи
Програми розвитку сімейної медицини у Виноградівському районі на 2019 –2021 роки» викласти в новій редакції, що додається.
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах кошторисних видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.
3. Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щороку до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання Програми.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (Милюков О.В.).

 

 

Голова районної ради                                              В.Любка

Print Friendly, PDF & Email