Про співпрацю органів місцевого самоврядування говорили на розширеній Координаційній раді, яка відбулася при голові Виноградівської районної ради минулого тижня.

 На засіданні обговорили питання ефективної роботи представників органів місцевого самоврядування району.

Як відзначив керівник ради Віталій Любка, перед депутатами, головами сільських та селищних рад, працівниками виконавчих апаратів місцевих рад сьогодні стоїть чимало завдань, які потрібно вирішувати щодня задля добробуту мешканців Виноградівщини. Однак, за обмежених фінансових ресурсів, не завжди вдається реалізувати задумане.

Втім, узгодженість спільних дій неабияк допомагає у вирішенні першочергових питань. Зокрема проведення спільних засідань та нарад, де розглядаються актуальні питання з життєдіяльності району дає можливість скоординувати роботу на місцях та оперативно приймати виважені рішення. Таким чином, тісна співпраця між органами місцевого самоврядування приносить позитивні наслідки для розвитку району, підсумував він. 

На завершення голова ради привітав учасників Координаційної ради з професійним святом та висловив слова вдячності присутнім за самовіддану працю, активну громадську позицію задля покращення добробуту мешканців району. Крім того, з нагоди Дня місцевого самоврядування голови сіл та депутати були відзначені грамотами обласної та районної рад.

 

 

Print Friendly, PDF & Email