За дорученням голови районної ради Віталія Любки, сьогодні заступник голови Адальберт Сверенко провів нараду щодо відновлення руху шкільних автобусів.

Участь в якій взяли працівники Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району, Асоціація керівників закладів загальної середньої освіти Виноградівщини та голова ліквідаційної комісії управління освіти молоді та спорту РДА Терезія Тодавчич.
Як відомо, у зв’язку з ліквідацію управління освіти Виноградівська РДА повідомила що на даний час призупинено рух шкільних автобусів на території району, із-за відсутності паливно-мастильних матеріалів для забезпечення ними шкільних автобусів.

 

 В зв’язку з цим сьогоднішня нарада проведена для оперативного вирішення питання щодо
відновлення руху шкільних автобусів на території Виноградівського району.
Як зазначив Адальберт Сверенко, аби відновити перевезення школярів, Центр готовий укласти договори оренди автобусів з управлінням освіти.
Натомість голова ліквідкомісії, Терезія Тодавчич, сказала що відповідь надати не може зразу, так як такі рішення не приймаються одноосібно а тільки за згодою всіх членів ліквідкомісії.
Тож допоки ліквідаційна комісія управління освіти, молоді та спорту РДА будуть радитись, щодо надання в орендне користування автобусів Центру та вирішення нагального питання з довозом дітей до шкіл, учні самотужки в негоду добиратимуться до навчальних закладів.

Print Friendly, PDF & Email