17 грудня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів нараду з питань фінансування комунальних установ –  Центру з обслуговування закладів освіти Виноградівського району, районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Відтак участь у нараді взяли керівники закладів – Надія Копча, Олександр Милюков та Агата Гал, головні бухгалтери та юристи, а також працівники виконавчого апарату районної ради.

Як зазначив Віталій Любка, при внесенні змін до районного бюджету на 2019 рік потрібно усунути нагальні питання медичної та освітньої галузей району. Стосовно цього керівники установ отримали відповідні доручення.

Також керівник виконавчого апарату Єлизавета Арвай наголосила присутнім щодо порядку подання проєктів рішень до районної ради, розробки районних програм, згідно з якими проводиться їхнє фінансування.

Окрім того, на нараді розглянули інші питання, зокрема щодо подання бюджетних запитів, запитів на фінансування тих чи інших потреб, звітування комунальних підприємств тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email