18 грудня 2019 року відбулося позачергове сесійне засідання Виноградівської районної ради.Перед початком роботи сесії, голова районної ради Віталій Любка привітав з призначенням Василя Кіша на посаду очільника райдержадміністрації, а також депутатів, усіх присутніх у залі зі святом Миколая, Католицьким Різдвом. Окрім того, керівник ради вручив обласні та районні відзнаки депутатам та головам сіл за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району та з нагоди Дня місцевого самоврядування.


Відтак на порядку денному депутати розглянули зміни до районного бюджету, затвердили у новій редакції статути усіх загальноосвітніх закладів, прийняли зміни до деяких районних Програм тощо.
Керівник Центру з обслуговування закладів освіти Надія Копча зазначила, що усі заклади освіти району уклали угоду на обслуговування з Центром. Тож станом на сьогодні заробітна плата за грудень працівникам освіти буде здійснена комунальною установою.
Також районні обранці спрямували кошти у розмірі 2 млн 500 тис.грн. на закупівлю п’яти службових автомобілів, які надійдуть для амбулаторій селища Королево, сіл Олешник, Онок, В.Ком’яти та Букове.


На виплату заборгованості по заробітній платі сільським садочкам, клубам та органам управління сільських рад виділено 2 860 200 грн. Також кошти, зекономлені на енергоносіях, у сумі 1 млн 500 тис.грн. були спрямовані на виплату заробітної плати медичним працівникам районної лікарні. На закупівлю медичного обладнання та комп’ютерів для лікарні надійде 900 тис.грн. На придбання житла дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування спрямовано близько 638 тис грн.
Окрім того, районні обранці вирішили ряд звернень до голови Закарпатської ОДА та Кабміну.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email