Відповідне рішення депутатський корпус Виноградівської районної ради прийняв на позачерговому сесійному засіданні 26 грудня.

Районні обранці розглянули проєкт районного бюджету, запропонований і поданий райдержадміністрацією, втім, бюджетна комісія та Президія районної ради запропонували зміни у текстову частину, визначили Центр з обслуговування закладів освіти району відповідальним виконавцем та розпорядником коштів у галузі освіти тощо, − зазначив щодо рішення про бюджет голова райради Віталій Любка.

У свою чергу пропозиція голови райдержадміністрації Василя Кіша щодо визначення управління освіти, молоді та спорту РДА відповідальним виконавцем та розпорядником коштів в галузі освіти – не набрала голосів.

Також Віталій Любка наголосив, що зі зміною керівника Виноградівської РДА є позитивні зрушення в роботі, напрацьовуються спільні рішення, які реалізовуються, тому рішенням про районний бюджет передбачено повернення деяких повноважень райдержадміністрації у частині використання коштів у міжсесійний період.

Начальник фінуправління РДА Валерія Варга, інформувала, що доходи районного бюджету на 2020 рік визначені у сумі 665 998 951 гривень. З цих коштів 96,7% заплановано на захищені статті.

Освітня субвенція буде забезпечувати виплату заробітної плати, медичну субвенцію дали тільки 27 % від цьогорічних у зв’язку з тим, що запланована вона на вторинну ланку тільки на перший квартал, адже з 1 квітня районна лікарня має фінансуватися з державного бюджету. Вилучені також усі субвенції на соціальний захист, що будуть надходити напряму, − відзначила фінансист. − Зі збільшенням заробітної плати, у нас катастрофічно не вистачатиме цього ресурсу.

На запитання депутатів щодо заборгованості по заробітній платі працівникам Виноградівської спортивної школи, голова ліквідкомісії управління освіти Терезія Тодавчич повідомила, що сьогодні-завтра працівники школи отримають відповідні виплати.

Усіх присутніх Віталій Любка привітав з новорічно-різдвяними святами та побажав всім миру й злагоди, здійснення планів та задумів у Новому році. Керівник ради подякував депутатам за плідну роботу та прийняття головного фінансового документа району на наступний рік.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email