ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________  сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

 ______. 2019                                               м. Виноградів                                               №

Про внесення змін  до Програми протидії захворюванню на туберкульоз в районі на 2017-2021 роки ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 Закону України  «Про боротьбу з захворюванням на  туберкульоз», рішення районної ради від 03  жовтня 2019 року №802 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області,  районна рада в и р і ш и л а:

1.Внести зміни до Програми протидії захворюванню на туберкульоз в районі на 2017-2021 роки,  затвердженої рішенням сесії районної ради 02.02.2018 р. № 515 «Про Програму протидії захворюванню на туберкульоз в районі на 2017-2021 роки», виклавши Програму в новій редакції, що додається.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах кошторисних видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.

3 Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» щороку до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання Програми.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я  (Милюков О.В.)

Голова районної ради                                                                        В.В.Любка
Print Friendly, PDF & Email