ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________  сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

 ______. 2019                                               м. Виноградів                                               №

Про внесення змін до Програми боротьби з онкологічними захворюваннями  на період до 2021 року                                               ПРОЄКТ

                            

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   рішення районної ради від 3 жовтня 2019 року «№ 802 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області», розглянувши клопотання КНП «Виноградівська Районна лікарня» від 05.12.2019 р.№ 733/01-17,  районна рада в и р і ш и л а :

1.Внести зміни до Програми боротьби з онкологічними захворюваннями  на період до 2021 року,  затвердженої  рішенням сесії районної ради від 02.02.2018р. №512,  виклавши Програму в новій редакції, що додається.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах кошторисних видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.

3.Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» щороку до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання Програми.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (Милюков О.В.).

  

Голова районної ради                                                                             В.Любка

 

Print Friendly, PDF & Email