ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________  сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

 ______. 2020                                              м. Виноградів                                               №

Про внесення змін до Програми розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі на 2016-2020 роки ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», рішення районної ради від 3 жовтня 2019 року «№ 802 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області», районна рада в и р і ш и л а:

1.Внести зміни до Програми  розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі на 2016-2020 роки  затвердженої рішенням сесії районної ради від 02.02.2018 року №516 «Про Програму розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі на 2016-2020 роки» виклавши програму в новій редакції,  що додається.

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.

3.Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» щороку до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання Програми.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту та охорони здоров’я (Милюков О.В.).

 

Голова районної ради                                                                     В.В.Любка

Print Friendly, PDF & Email