Участь у робочій нараді взяли заступник голови ради Адальберт Сверенко, керівник Центру з обслуговування закладів освіти району Надія Копча, головний бухгалтер комунальної установи Наталія Левченко, керівники навчальних закладів, комунальних устав.
Адальберт Сверенко інформував про питання затвердження статутів закладів освіти у новій редакції відповідно до рішень, прийнятих на засіданні 36-ої сесії районної ради, 18 грудня 2019 року. Роз’яснив норми, прописані в установчих документах, зокрема щодо фінансово-господарської діяльності, проведення конкурсу на посаду директора закладу загальної середньої освіти тощо. Так конкурси будуть проведені не на всі посади, що пов’язано з різними типами укладених контрактів з керівниками закладів.


Також на нараді було повідомлено, що суд визнав законну діяльність Центру з обслуговування закладів освіти. Відтак фінансування всіх закладів освіти здійснюватиметься установою. На сьогодні ж проблемним є те, що управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА досі не передало майнові комплекси Центру і логічних, юридичних пояснень цьому немає. Зокрема внаслідок чого виникла ситуація з можливим зривом опалювального сезону та відключенням закладів освіти від газопостачання. Дане питання сьогодні розглянуте на нараді в Закарпатській ОДА за участі голови районної ради Віталія Любки, очільника РДА Василя Кіша та голови ліквідкомісії Терезії Тодавчич.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email