Питання негайної передачі понад 60 шкіл та дитсадочків Виноградівського району в оперативне управління комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» та підписання угоди із Закарпатгазом вирішувалося на порядку денному під час наради, яку провів в.о.голови ОДА Олексій Гетманенко.

Участь у заході також взяли заступник голови ОДА Ольга Травіна, керівники Виноградівщини – Віталій Любка та Василь Кіш, директори департаментів освіти та фінансів ОДА – Ганна Сопкова і Петро Лазар, голова правління АТ «Закарпатгаз» Віталій Шатило та ін.

Рішення про передачу майнових комплексів закладів освіти комунальній установі прийнято на сесії райради ще у вересні 2019 року, однак управління освіти молоді та спорту РДА досі його не виконало. Крім того, в районному бюджеті передбачено 471 млн грн на утримання закладів освіти. Тож, наразі необхідно посадовим особам підписати всі акти передачі-прийому і поставити крапку в цій ситуації.

Олексій Гетманенко, уважно вислухавши всі думки з проблемних питань в освітній галузі району, чітко поставив вимогу – до кінця робочого дня підписати всі необхідні документи про передачу майна закладів освіти району та укласти угоду із Закарпатгазом.

– Думайте у першу чергу про людей, а не про політичні уподобання, – закликав очільників Виноградівщини Олексій Олександрович. – Покінчіть нарешті з цією ганебною ситуацією задля уникнення відключення шкіл та садочків від газопостачання!

Пресcлужба Закарпатської ОДА

Print Friendly, PDF & Email