14 січня 2020 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів нараду щодо початку навчання у другому семестрі на Виноградівщині.

За участю керівника Центру з обслуговування закладів освіти району Надії Копчі, головного бухгалтера комунальної установи Наталії Левченко, були обговорені питання харчування у закладах освіти, доїзду учнів до шкіл.

Як було відзначено на нараді, з моменту передачі майнових комплексів від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації до Центру, вдалося вирішити питання теплопостачання в усіх школах, підписати усі необхідні документи.

Керівник Центру також інформувала, що 10 січня відбулася нарада з директорами шкіл району, на якій було повідомлено про забезпечення паливно-мастильними матеріалами та відновлення курсування шкільних автобусів. Відтак 13 січня, від початку навчального процесу у школах, усі автобуси мали виїхати на свої маршрути. Проте учні Великоком’ятівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів, з вини директора школи Нелі Козуб, цього дня не були доставлені на навчання.

У нас є один автобус, виділений для Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та підпорядкований чітко директору школи. Тобто директор школи мав вжити відповідних заходів, − каже Наталія Левченко.

Вже сьогодні автобус виїхав, втім, аби уникнути таких прикрих ситуацій в майбутньому, необхідно встановити, чому не були доставлені діти на навчання.

Також наразі оголошені тендерні процедури щодо забезпечення закладів освіти району харчуванням. Й щодо цього директори шкіл виконали всі необхідні доручення, окрім керівника Великоком’ятівської школи. Причини цього поки що невідомі.

Окрім того, на нараді обговорили ситуацію в Шаланківській школі. Так, наразі заклад залишився без водопостачання. Зі слів директора школи, голова села Віктор Альохін повідомив її, що свердловину за його вказівкою від’єднали від водопостачання.

Слід зазначити, що на забезпечення бюджетних установ села водою було спрямовано 98 тис.грн спонсорських коштів, а також 103 тис грн було виділено з районного бюджету.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email