16 січня 2020 року проведено перше засідання конкурсної комісії на вакантну посаду директора Олешницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.У засіданні взяли участь усі члени конкурсної комісії, до складу якої ввійшли депутати районної ради, представники Асоціації «Спілка керівників закладів середньої освіти Виноградівщини», працівники виконавчого апарату районної ради, трудового колективу школи та батьківського комітету, Олешницької сільської ради.

Голова конкурсної комісії Адальберт Сверенко ознайомив присутніх з Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та текстом оголошення конкурсу на зайняття посади директора Олешницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Члени конкурсної комісії проаналізували етапи його проведення, принципи, затвердили текст Оголошення та визначили термін подання документів для участі у конкурсі – до 10 лютого 2020 року.
Конкурс на посаду керівника закладу відбудеться 20 лютого 2020 року о 10.00 годині в малому залі засідань Виноградівської районної ради.

Print Friendly, PDF & Email