ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

______. 2020                            м. Виноградів                              №

Про передачу комплексу будівель Палацу Перені                           П Р О Є К Т

у власність територіальної громади міста Виноградів

Відповідно до ст.ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про охорону культурної спадщини», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши рішення Виноградівської міської ради від 23.05.2019р. №808, клопотання Виноградівської міської ради від 27.05.2019р. № 02 -24/821, з метою належного утримання, відновлення та збереження автентичності пам’ятки архітектури, районна рада, в и р і ш и л а:

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району у комунальну власність територіальної громади міста Виноградів у особі Виноградівської міської ради пам’ятку архітектури національного значення 15-18 століття – комплекс будівель Палацу Перені за адресою: м.Виноградів вул.Копанська,10.
2. Умовою передачі комплекс будівель Палацу Перені є забезпечення його використання у відповідності до вимог чинного законодавства України щодо охорони культурної спадщини та закріплення на праві оперативного управління за комунальною установою «Центр з обслуговування закладів освіти Виноградівського району»
3.Виноградівській міській раді створити комісію та провести необхідні заходи з приймання-передачі об’єкту, у тому числі щодо оцінки вартості нерухомого майна.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                                    В.Любка

Print Friendly, PDF & Email