ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тридцять __________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

 

______. 2020                                 м. Виноградів                                           №
Про «Програму розвитку та підтримки комунального закладу                            ПРОЄКТ
охорони здоров»я КНП «Виноградівська районна лікарня»,
яка є об’єктом права власності Виноградівської районної
ради на 2020-2025 роки»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 3 жовтня 2019 року «№ 802 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради Закарпатської області», розглянувши клопотання КНП «Виноградівська Районна лікарня» від 27.12.2019 р.№ 762, районна рада в и р і ш и л а :
1.Затвердити «Програму розвитку та підтримки комунального закладу охорони здоров»я КНП «Виноградівська районна лікарня», яка є об’єктом права власності Виноградівської районної ради на 2020-2025 роки», що додається.
2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах кошторисних видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.
3. Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» щороку до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання Програми.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я .

 

Голова районної ради                                            В.Любка

Print Friendly, PDF & Email