21 січня 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на вакантну посаду директора Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Засідання провів голова конкурсної комісії, заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко. До її складу також увійшли депутати районної ради, представники Асоціації «Спілка керівників закладів середньої освіти Виноградівщини», працівники виконавчого апарату районної та міської рад, трудового колективу школи та батьківського комітету.

Адальберт Сверенко зазначив, що згідно з чинним законодавством керівники закладів освіти будуть призначені на посаду за конкурсом. Щодо проведення такого конкурсу районною радою було затверджено відповідне Положення.

На порядок денний засідання комісії було винесено два питання. Так присутні ознайомилися з Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та погодили текст оголошення конкурсу на зайняття посади директора школи, у якому зокрема визначені вимоги до  претендента, перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі тощо.

Заява із доданими до неї документами від претендентів на участь у  конкурсі приймаються з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Виноградівської районної ради. Кінцевий термін прийняття заяв 14 лютого 2020 року до 17:00.

Конкурс відбудеться 26 лютого 2020 року о 10.00 годині в малому залі засідань районної ради.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email