З цієї нагоди та відзначення 74-ої річниці утворення Закарпатської області у складі України, 22 січня у Виноградові пройшли урочистості біля погруддя Тарасові Шевченку.

Участь у них взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, керівник виконавчого апарату Єлизавета Арвай, голова райдержадміністрації Василь Кіш з заступниками, заступник голови міської ради Василь Ціцей, керівники установ району, місцеві жителі.
Хвилиною мовчання присутні вшанували патріотів та борців за свободу України. Окрім того, представники влади та установ району поклали кошики з квітами до погруддя Тарасові Шевченку.
 
Нагадаємо, 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві було урочисто проголошено Акт злуки Українських земель − Українська Народна Республіка й Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в самостійну соборну державу. Попри те, що відтоді не розпочався відлік незалежності України, Акт злуки став і надалі залишатиметься символом об’єднання українців, який дав потужний поштовх до боротьби за суверенітет та свободу.
 
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email