20 січня при голові Виноградівської районної ради відбулася перша у цьому році Координаційна рада з питань органів місцевого самоврядування.Віталій Любка ознайомив голів сіл та селищ району з порядком денним. Так, на засіданні розглянули ряд важливих питань: створення госпітального округу у Виноградові, утримання доріг взимку, бюджет на 2017 рік, Е-декларування тощо.
Так, начальник фінуправління РДА Валерія Варга зазначила, що це один із найважчих бюджетних років. Адже витрати на утримання шкіл, заробітна плата господарського персоналу, оплата енергоносіїв медустанов «лягли» на районний бюджет. Через це, а також збільшення розміру мінімальної заробітної плати у цьому році наразі у районному бюджеті дефіцит по зарплаті близько 47 млн.грн. З яких 19,2 млн.грн. − на утримання сіль

ських рад. Крім того, цьогоріч з доходів бюджету «випадає» 34 мільйони акцизного податку.
Про утримання районних доріг взимку доповів начальник філії Іршавського райавтодору Богдан Сич. Він зазначив, що через недостатність фінансування: нестачу палива, заборгованість по заробітній платі у Виноградівському районі не були у повні мірі розчищені та підсипані дороги, а у деяких населених пунктах взагалі не працювали працівники райавтодору. Так, у Малу Копаню не могли навіть заїхати машини з продуктами харчування, наголосила голова села Ганна Фурик. Нарікали й інші очільники сіл, які також своїми силами справлялися із негодою. У підсумку засідання Богдан Сич зазначив, що у кожний населений пункт району завезуть машину з відсівом щебню для підсипки найбільш небезпечних ділянок доріг.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email