30 січня 2020 року відбулося засідання постійної комісії з питань освіти та гуманітарної політики, яке провів голова комісії, депутат районної ради Юрій Свищо.

На засіданні депутати профільної комісії розглянули районні Програми, які винесені на розгляд сесії у галузі освіти − Програму «Обдаровані діти» на 2020-2024 роки; Програму «Національно – патріотичне виховання дітей та молоді» на 2020 – 2024 роки, Програму фінансової підтримки закладів загальної середньої освіти Виноградівського району всіх форм власності на 2020-2021 роки, ряд інших важливих питань, зокрема, про вступ в права засновника, перейменування та затвердження статутів 6-ти закладів дошкільної освіти району, фінансово-господарське обслуговування яких проводитиме Центр з обслуговування закладів освіти.

Також районні обранці погодили орієнтовний план роботи районної ради на 2020 рік, вивчили питання організації харчування здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти району на цей рік. Так щодо цього Юрій Свищо вніс пропозицію уповноважити Центр з обслуговування закладів освіти району проводити контроль за якістю продуктів в навчальних закладах. Усі питання порядку денного були підтримані депутатами тож комісія рекомендуватиме прийняти їх на сесії.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email