31 січня 2020 року комісія з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я розглянула питання порядку денного чергової сесії.

Засідання провів очільник комісії, депутат районної ради Олександр Милюков. Участь у її роботі взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, керівник виконавчого апарату районної ради Єлизавета Арвай, а також були присутні представники райдержадміністрації, районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Віталій Любка про передбачені заходи в орієнтовному плані роботи районної ради на 2020 рік.

Про Програму оздоровлення та реабілітації дітей з інвалідністю інформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Курташ. Так Олександр Милюков зазначив, що прерогатива управління соцзахисту займатися залишеними дітьми в районні лікарні. Відзначив, що у цьому питанні між лікарнею та управлінням має бути співпраця.

На засіданні депутати також внесли зміни в Програму розвитку сімейної медицини. Як повідомила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Агата Гал, відтак Програма буде доповнена заходами, які дадуть можливість допомогти мешканцям району з обмеженими можливостями.

Також депутати рекомендуватимуть сесії прийняти рішення щодо внесення змін до ряду інших медичних програм − щодо розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі, здійснення протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в районі, зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, боротьби з онкологічними захворюваннями, протидії захворюванню на туберкульоз, цукрового та нецукрового діабету, Програми репродуктивне здоров’я тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email