Питання призначення директора комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» було розглянуте на 38-ій сесії районної ради 4 лютого 2020 року.

Як інформував голова конкурсної комісії, заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, відповідно до результатів конкурсу, який відбувся наприкінці 2019 року, згідно з заслуховуванням конкурсної пропозиції та проведеної співбесіди переможцем на зайняття посади директора КНП «Виноградівська районна лікарня» став депутат районної ради Олександр Милюков.

Довідково: Олександр Милюков 1978 року народження, закінчив вищий навчальний заклад «УжНУ» за спеціальностями «Лікувальна справа» та «Хірургія». До цього часу очолював хірургічне відділення районної поліклініки.

Відповідно до порядку проведення конкурсу питання призначення керівника Виноградівської районної лікарні було погоджено на сесії.

Олександр Милюков висловив подяку депутатам за проведення капітального ремонту операційного блоку районної лікарні. На що з районного бюджету було виділено 1,5 млн грн. А також зауважив, що є й інші відділення, які потребують першочергових ремонтів, − це лорвідділення, гінекологічне, інфекційне, 1-ий поверх дитячого відділення. Над чим потрібно в подальшому працювати.

На даний час лікарня переживає важкий період оптимізації і приведення відділень лікарні, її кабінетів до норм Національної служби здоров’я України, − зазначив керівник медзакладу, − НСЗУ довело до нас перелік апаратури згідно з яким лікарня має працювати: нові аналізатори, нова ендоскопічна апаратура. За зекономлені кошти вони були закуплені в районну лікарню і на даний час працюють. На разі в лікарню придбані 60 комп’ютерів, потрібно підписати ще ліцензію на медичну практику.

Також він повідомив, що до заключення договору з НСЗУ лікарня практично готова.

У свою чергу голова Виноградівської районної ради Віталій Любка зазначив, що відтак кошти на себе лікарня має заробити сама, за винятком енергоносіїв.

Приємно, що вдалося відкрити хорошого європейського зразка операційний блок. І ми ставимо перед собою завдання: надавати якісні послуги пацієнтам та створити медикам хороші умови праці, − наголосив він.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email