4 лютого 2020 року відбулося 38-ме сесійне засідання Виноградівської  районної ради. На сесії депутатський корпус районної ради розглянув ряд важливих соціально-економічних і культурних питань з життєдіяльності району.

Депутати погодили план роботи районної ради на 2020 рік, прийняли зміни до медичних та освітніх Програм, Програми соціально-економічного і культурного розвитку Виноградівського району, затвердили плани фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств районної ради, майнові та інші питання. Також підтримали звіт голови районної ради, заслухали інформацію керівника Берегівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території району, відповідно до результатів конкурсу призначили директором КНП «Виноградівська районна лікарня» депутата райради Олександра Милюкова.

Крім того, на засіданні прийняли рішення про умови проведення конкурсу для визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти району. Як було повідомлено на сесії, політика уряду направлена на створення освітніх округів та опорних шкіл. На жаль, на Виноградівщині в порівнянні з іншими районами області ця робота взагалі не проводилася.

Також депутати внесли зміни до районного бюджету, напрацьовані спільно з бюджетною комісією та Президією ради,− розподілили цільові субвенції та вільні лишки районного бюджету.

Так, 4 млн 36 тис.грн спрямували на оснащення шкіл дидактичним матеріалом;
10 млн грн – на поточні видатки навчальних закладів;
35 млн грн – на капітальні видатки освітніх установ;
2 млн 157 тис грн – за пропозицією бюджетної комісії направлено на капітальні видатки та виготовлення проєктно-кошторисних робіт для проведення робіт у навчальних закладах району.
400 тис.грн співфінансування з районного бюджету спрямовано на облаштування вбиралень у школах району.
449 тис.грн −на співфінансування робіт по будівництву амбулаторії в селі Боржавське, обсяг субвенції з державного бюджету на ці цілі складає близько 4,5 млн.грн.
Також 294 тис.грн співфінансування надійде на закупівлю телемедичного обладнання, на яке з державного бюджету виділили 2 млн. 838 тис грн.
400 тис.грн було перенаправлено на впровадження у Центрі первинної медико-санітарної допомоги інформаційної системи і створення електронних робочих місць для лікарів та медичного персоналу.
1 млн 600 тис.грн – депутати виділили на програмне забезпечення, закупівлю комп’ютерів, медикаментів та необхідної апаратури в районну лікарню.
200 тис. 500 грн дотації надано Підвиноградівській та Новоселицькій сільським радам на виплату заробітній платі, 50 тис.грн − на видавництво видання про історію Виноградівщини, 154 тис. грн – на зимове утримання доріг районного значення.

Окрім того, голова ради нагадав районним обранцям про черговий етап декларування.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email