17 січня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав станцію екстреної медичної допомоги у Виноградові, працівники якої надають невідкладну медичну допомогу мешканцям району.

Разом з депутатами районної ради Михайлом Добошем та головою медичної комісії Олександром Милюковим, які працюють у медичній галузі, представники ради поспілкувалися з працівниками «швидкої допомоги». Начальник станції Василь Маркович розповів про першочергові питання, які необхідно вирішити. Загалом медикаментів, палива не бракує, однак не вистачає складських приміщень та палат для хворих, необхідний ремонт. Віталій Любка зазначив, що можливість надання додаткових приміщень буде вивчатися та обговорюватись з керівництвом районної лікарні.

Наразі Виноградівський район обслуговують 7 бригад «швидкої», з необхідних 12-ти, каже Василь Маркович. Три бригади знаходяться у Виноградові, а ще чотири ̶ у Королеві, Чорнотисові, Вилоку та В.Копані. Ще одну підстанцію «швидкої» планують найближчим часом відкрити у В.Ком’ятах.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email