6 лютого 2020 року відбулися перші засідання конкурсних комісій на вакантні посади директорів закладів освіти  району.

Конкурси розпочалися на вакантні посади у навчально-виховні комплекси «Виноградівська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 6» та «Виноградівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 7». Великоком’ятівську загальноосвітню  школу І-ІІ ступенів, Великокопанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів і Тисобикеньську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів.

Засідання провів голова конкурсної комісії, заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко за участі депутатів районної ради, представників Асоціації «Спілка керівників закладів середньої освіти Виноградівщини», сільських голів, працівників трудових колективів, батьківських комітетів, виконавчого апарату районної та міської рад, які увійшли до складу комісій.

Адальберт Сверенко ознайомив представників кожної комісії з Положенням щодо проведення такого конкурсу, його етапами.

Відтак члени комісій затвердили тексти оголошень конкурсів на зайняття вакантних посад освітніх установ, у якому визначені вимоги до  претендентів, перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, тощо. З відповідними оголошеннями, відомостями про фінансову звітність та матеріально-технічну базу цих закладів можна ознайомитися на офіційному вебсайті районної ради.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email