13 лютого 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на вакантну посаду директора Шаланківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

До складу комісії увійшли депутати районної ради, представники сільської ради, Асоціації «Спілка керівників закладів середньої освіти Виноградівщини», працівники виконавчого апарату районної ради, учителі школи та члени батьківського комітету.

Засідання провела секретар комісії, начальник відділу організаційної роботи та взаємодії з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради Лариса Лабатій.

Зокрема вона інформувала присутніх про Положення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, затвердженого районною радою. Відтак члени конкурсної комісії затвердили текст Оголошення, у якому визначені перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, вимоги до  претендента тощо.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі – 5 березня 2020 року до 17:00.

Конкурс відбудеться 13 березня 2020 року о 10.00 годині в малому залі засідань Виноградівської районної ради Закарпатської області.

Детальніше з оголошенням, відомостями про фінансову звітність та матеріально-технічну базу закладу можна ознайомитися на офіційному вебсайті районної ради.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email