23 грудня завершила свою роботу восьма сесія Виноградівської районної ради. Депутати розглянули та затвердили ряд медичних програм, передали хоспіс в оперативне управління Закарпатської ОДА, погодили список присяжних Виноградівського суду, а також підтримали інші важливі питання для життя району.На початку засідання голова районної ради Віталій Любка привітав усіх з Різдвом Христовим та Новим 2017 роком та побажав усім гарних і радісних свят. Також виконав приємну місію – вручив грамоту Закарпатської обласної ради за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю, сприяння зміцненню позитивного іміджу Закарпаття депутату районної ради Мирону Фурману.


Районні обранці внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік та прийняли бюджет 2017-го року. Ці рішення пройшли з мінімальною кількістю необхідних голосів. Представники фракцій Єдиного Центру та КМКС утрималися від голосування за ці питання.
Начальник фінансового управління РДА Валерія Варга інформувала про районний бюджет на 2017 рік, розроблений відповідно до проекту держбюджету. Серед нововведень у новому бюджетному році – витрати на утримання шкіл і заробітна плата господарського персоналу, оплата енергоносіїв медустанов лягли на районний бюджет. Так, наразі на 2017 рік у районі є дефіцит по заробітній платі у розмірі 23 мільйонів гривень. Хоча минулого року, зазначила фінансист, була подібна ситуація і дефіцит складав близько 17 мільйонів.


Також серед важливих рішень – передача хоспісу в оперативне управління Департаменту соціального захисту ОДА. Таким чином вдалося зекономити близько 15 млн.грн. на рік, необхідних для утримання хоспісу, який буде фінансуватися відтак з обласного бюджету.
̶ Приємно, що область виконує обіцянки, а ми у свою чергу будемо виконувати покладені на нас обов’язки, – зазначив щодо цього голова ради.
Зокрема за це рішення проголосувало 23 депутати від БПП «Солідарність», Відродження, КМКС та УМДС. «Єдиний центр» – утримався.
Крім цього, заступник голови Адальберт Сверенко інформував, що вже є декларація про введення хоспісу в експлуатацію.


Також депутати підтримали ініціативу голови медичної комісії Олександра Милюкова та вирішили звернутися до Кабінету Міністрів та Міністерства охорони здоров’я про утворення центру госпітальної окружної лікарні у м.Виноградів, погодили депутати медичні програми щодо боротьби з онкологічними захворюваннями, Програму протиепідемічних заходів та боротьби з інфекційними хворобами в Виноградівському, протидії захворюванню на туберкульоз тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email