ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________  сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

___. ____. 2020                                     м. Виноградів                                    № ____

Про хід виконання Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2018-2020 роки               П Р О Є К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання  від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію  начальника відділу у справах преси, інформаційних технологій та зв’язку апарату райдержадміністрації Кормош В.В.,  районна рада в и р і ш и л а:

Взяти до відома інформацію начальника відділу у справах преси, інформаційних технологій та зв’язку апарату райдержадміністрації  про хід  виконання Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2018-2020 роки (додається).

 

Голова районної ради                                                                          В. Любка  

 

Інформація про хід виконання районної Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у засобах масової інформації за 2019 рік

Програма розроблена на виконання Закону України „ Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів ”, указів Президента України від 9 грудня 2000 р. №1323 „ Про додаткові заходи щодо безперешкодної діяльності засобів масової інформації, подальшого утвердження свободи слова в України ”, від 17 лютого 2001 р. № 101 „ Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення ”, від 01 серпня 2002 р. №683/2002 „ Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади ”.

В 2019 році на реалізацію заходів програми виділено 20 тис. грн. Кошти були спрямовані на оплату публікації матеріалів у громадсько-політичному виданні  „Новини Виноградівщини”, в яких висвітлювалася діяльність органів виконавчої влади району, та на закупівлю комп’ютерної техніки. Станом на 01.01.2020 року використано 19 тис. 873 грн.

Реалізація заходів Програми дозволяє покращувати інформування мешканців району про внутрішню та зовнішню політику держави, резонансні та гучні події в районі, висвітлення діяльності районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.

 

Начальник відділу у справах преси,
інформаційних технологій та зв’язку
апарату райдержадміністрації                                                    В.КОРМОШ

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email