19 лютого 2020 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав амбулаторію в селі Пушкіно.

У рамках робочої поїздки керівник райради спільно з головним лікарем КНП «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агатою Гал, районним депутатом Петром Бобиничем відвідали лікувальний заклад, де наприкінці минулого року завершилися ремонтні роботи.

Відтак в амбулаторії замінили вікна, двері та електропроводку, облаштували підвісні стелі та провели капітальний ремонт приміщень. На ці цілі з районного бюджету та Національної служби здоров’я України було спрямовано понад 300 тис.грн.

Це суттєво покращило умови праці, так і надання медичної допомоги пацієнтам, − зазначила завідувачка амбулаторії Марина Липей.

На початку 2019 року вдалося вирішити наболіле для медустанови питання – забезпечити заклад теплом, яке на той час взагалі було відсутнє. Однак незадовільним залишався й стан самих приміщень. Сьогодні медики приймають пацієнтів у відремонтованих, теплих та комфортних приміщеннях.

Ще є над чим потрібно працювати, аби надання медичних послуг у населених пунктах району було на високому рівні, − каже голова райради Віталій Любка. − Тому активно працюємо над покращенням матеріально-технічної бази, створенням належних умов праці медиків та перебування пацієнтів.

Також керівник ради з районним депутатом відвідали місцеву школу та обговорили ремонт класних приміщень початкових класів.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email