20 лютого 2020 року у Виноградівській районній раді відбувся заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Олешницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Конкурс розпочався 16 січня цього року. Оголошення про його проведення було  розміщене на офіційному сайті районної ради.

На посаду директора школи претендували два кандидати:

Сігетій Михайло Іванович  – мешканець села Олешник, вчитель Олешницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кісельова Алла Іванівна – мешканка села Олешник, заступник директора з навчально-виховної роботи в Перехрестівській загальноосвітній спеціальній школі інтернаті І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради.

Для участі в конкурсі вони подали мотиваційні листи, свої перспективні плани розвитку закладу та інші визначені умовами конкурсу документи.

Конкурсний відбір переможця здійснювався за результатами тестування −перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, а також письмового вирішення ситуаційного завдання та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Після чого претенденти на посаду відповіли на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій і проведених співбесід конкурсна комісія шляхом голосування визначила переможця конкурсу − Михайла Сігетій, учителя Олешницької школи.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email