Інформація про закриття садочка та створення у його будівлі  бізнес-установи не відповідає дійсності та розповсюджена у соціальних мережах з метою маніпуляції думкою місцевих мешканців.

Станом на сьогодні, офіційного рішення про зупинення роботи закладу немає та вжиті усі заходи, аби садочок й надалі працював у звичному режимі.

Минулого року Великокопанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) “Веселка”, який на той час перебував на балансі сільської ради, перевіряли надзвичайники на дотримання вимог пожежної безпеки.

За наслідками планової перевірки у грудні пожежними інспекторами був складений акт, яким встановлено ряд порушень. Заклад мав усунути ці недоліки та вжити відповідні заходи. Однак позаяк цього зроблено не було Управління ДСНС у Закарпатській області звернулося з позовом до суду про зупинення роботи дитячого садочка. Звичайно, інформація про закриття садку збурила користувачів соцмереж. Втім, на сьогодні вона не знайшла свого підтвердження, адже офіційного рішення про зупинення роботи садку немає, а  недоліки будуть усунуті.

Про ситуацію, що склалася, завідувачка садочку інформувала районну раду тільки у понеділок, 24 лютого. Станом на сьогодні районною радою вжиті всі необхідні заходи, аби садок продовжував свою роботу у нормальному режимі, а приписи пожежних інспекторів були виконані. Тож наразі немає побоювань, що заклад припинить свою роботу. Дана ситуація – на контролі.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email