26 лютого 2020 року у Виноградівській районній раді відбувся заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Конкурс розпочався 20 січня цього року. Оголошення про його проведення було  розміщене на офіційному веб-сайті районної ради.

На посаду директора школи претендував один кандидат:

Керечанин Ярослава Йосипівна –  мешканка міста Виноградів, виконуючий обов’язки директора Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Для участі в конкурсі вона подала мотиваційний лист,  перспективний план розвитку закладу та інші визначені умовами конкурсу документи.

Конкурсний відбір переможця здійснювався за результатами тестування −перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, а також письмового вирішення ситуаційного завдання та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Після чого претендент на посаду відповіла на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій і проведених співбесід конкурсна комісія шляхом голосування визначила переможця конкурсу − Керечанин Ярославу Йосипівну.

Print Friendly, PDF & Email