26 лютого 2020 року голова Виноградівської районної ради провів термінову нараду з керівником та бухгалтером КНП «Виноградівська районна лікарня» щодо блокування керівництвом Виноградівської райдержадміністрації фінансування даної медичної установи.

Головний бухгалтер лікарні Романа Кедик проінформувала, що вже кілька днів не надходять кошти на фінансування медичного закладу.

Директор лікарні Олександр Милюков у свою чергу повідомив, що дані кошти призначені на придбання медичного обладнання, яке є вкрай необхідним для надання якісної медичної допомоги населенню району, адже це електрокоагулятор хірургічний для проведення операційних втручань, інфузомат для реанімаційних хворих та інше медобладнання, а також виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції приміщень райлікарні під сучасне відділення екстренної медичної допомоги. Слід зауважити, що одною із умов збереження опорної лікарні в районі є облаштування даного відділення.

Голова ради Віталій Любка зауважив, що медична галузь є одним із пріоритетів у роботі районної ради. Саме тому значна частина коштів районного бюджету спрямована депутатами району саме до райлікарні. А тому  блокування Виноградівською райдержадміністрацією рішень ради є для нього не зрозумілим, тому що в наслідок таких дій КНП «Виноградівська районна лікарня» втратить можливість підписання угоди з Національною службою здоров’я України, в наслідок чого Виноградівська лікарня може втратити статус опорної.

Print Friendly, PDF & Email