3 березня 2020 року голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав районну лікарню, де представив колективу нового керівника. Ним став депутат районної ради, завідувач хірургічного відділення районної поліклініки Олександр Валерійович Милюков.

Олександра Милюкова було визначено переможцем на зайняття посади директора КНП «Виноградівська районна лікарня» відповідно до результатів конкурсу, який відбувся наприкінці 2019 року. Відтак за рішенням сесії у лютому його було призначено на цю посаду та уповноважено голову ради укласти контракт з новопризначеним керівником.

У присутності колег голова районної ради підписав контракт з Олександром Милюковим терміном на 5 років та висловив сподівання, що заклад під його керівництвом буде працювати успішно, а пацієнти отримуватимуть тут завжди кваліфіковану допомогу та увагу з боку медиків.
Окрім того, як зазначив Віталій Любка, у липні 2019 року районна рада вступила в права засновника закладу та прийняла рішення про реорганізацію шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство. Головою комісії з реорганізації працював Олександр Милюков й завдяки його роботі вдалося у стислі терміни завершити процес реформування закладу. Також сьогодні лікарню у Виноградові визначено опорною, таких медустанов на Закарпатті буде тільки вісім.

У свою чергу Олександр Милюков відзначив, що за сприяння депутатського корпусу вдалося покращити матеріально-технічне забезпечення установи, сьогодні, до прикладу, у відділення закуплено 80 комп’ютерів. Також він подякував працівникам за підтримку, адже на виконання вимог Національної служби здоров’я лікарня переживає непростий період оптимізації.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email