13 березня 2020 року у Виноградівській районній раді відбувся заключний етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Шаланківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Конкурсний відбір на цю посаду розпочався 13 лютого цього року. Оголошення про його проведення було розміщене на офіційному вебсайті районної ради. Участь у ньому взяла Діана Ізай, мешканка села Шаланки, виконувач обов’язків директора цієї школи.
 
Конкурсна комісія, до складу якої увійшли депутати районної ради, представники Асоціації «Спілка керівників закладів середньої освіти Виноградівщини», працівники виконавчого апарату районної ради, трудового колективу школи та батьківського комітету, сільської ради, розглянувши на попередніх засіданнях мотиваційний лист, інші, визначені умовами конкурсу документи, допустила кандидата до участі в конкурсі.
 
Сам конкурс відбувся у три етапи. Голова конкурсної комісії Адальберт Сверенко розповів про процедуру його проведення. Відтак члени комісії затвердили тести на перевірку знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, а також ситуаційне завдання.
Кандидат успішно їх виконала. Після чого презентувала перспективний план розвитку закладу освіти, відповіла на запитання членів конкурсної комісії.
 
За результатами конкурсу і проведеної співбесіди конкурсна комісія шляхом голосування визначила Ізай Діану Михайлівну переможцем у конкурсі. За поданням конкурсної комісії вона буде призначена на цю посаду шляхом укладання контракту.
 
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email