13 березня 2020 року голова Виноградівської районної ради з робочим візитом побував у селі Матієво.

Спільно з районним депутатом Тіводором Бордашем, керівником Центру з обслуговування закладів освіти у Виноградівському районі Юрієм Свищом вони відвідали Матіївську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та оглянули приміщення, прилеглу територію.

Директор закладу Василь Шетеля розповів про найбільш проблемні питання установи. Зокрема у школі, де станом на сьогодні навчається 162 учні, немає внутрішніх вбиралень. Тож учні, працівники педагогічного колективу, вимушені відвідувати туалет на території школи, який знаходиться у вкрай жахливому стані.

Щодо вирішення цього наболілого питання до районної ради неодноразово звертався депутат Тіводор Бордаш. Відтак, як зазначив голова ради, рішенням сесії з районного бюджету було виділено кошти у сумі 1 млн 400 тис.грн на проведення капітального ремонту з влаштуванням внутрішніх вбиралень з супровідними роботами.

Центром з обслуговування закладів освіти у Виноградівському районі вже замовлена і виготовлена проектно-кошторисна документація, тож ремонтні роботи у школі розпочнуться найближчим часом, інформував Юрій Свищо.

Облаштування внутрішніх вбиралень у закладах освіти є нагальною потребою та вимогою часу, − зазначив Віталій Любка. – Тому позитивним є те, що ми зрушили цю проблему з місця.

Окрім цього, нагальним у школі залишається облаштування прилеглої території. Директор школи повідомив, що звернувся за допомогою у вирішенні цього питання до депутата обласної ради Романа Фурмана.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email