18 березня 2020 року відбулися перші засідання конкурсних комісій на вакантні посади директорів Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Навчально-виховного комплексу «Боржавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Засідання провів голова конкурсної комісії, заступник голови Виноградівської районної ради Адальберт Сверенко.

До складу комісій увійшли депутати районної ради, представники Асоціації «Спілка керівників закладів середньої освіти Виноградівщини», сільської ради, працівники виконавчого апарату районної ради, трудового колективу школи та батьківського комітету.

Адальберт Сверенко інформував присутніх про порядок та етапи проведення конкурсів. Затим члени комісії погодили тексти оголошення конкурсів на зайняття посад директорів закладів освіти, у яких зокрема визначені вимоги до  претендентів, перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі тощо. Оголошення розміщені на офіційному вебсайті районної ради.

Прийняття заяв для участі в конкурсах триває до 7 квітня 2020 року 17:00 год. Самі конкурси відбудуться 15 квітня 2020 року в малому залі засідань районної ради.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email