ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                         Виноградів                                     № ___

Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки               П Р О Є К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм, затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районна рада

в и р і ш и л а:

Взяти до відома інформацію управління соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 (додається).

 

Голова районної ради                                                                          В. Любка  

 

Інформація про хід виконання
 Програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки
за 2019 рік

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації „Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2018-2021 роки” від  08.11.2017р. №321 та  „Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році” від 02.04.2019р. №90 управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації інформує про наступне.

Метою Програми є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей району, вдосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення надання державних гарантій щодо доступності та якості відповідних послуг, розвиток мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, модернізація об’єктів їх інфраструктури відповідно до сучасних умов.

Заплановані видатки на оздоровлення та відпочинок за Програмою на 2019 рік становили 5758,0тис.грн. Фактично У 2019 році з районного бюджету на виконання даної Програми виділено 200 тис.грн. За рахунок даних коштів здійснено закупівлю путівок до ДТ „Горбок” Іршавського району, що дало змогу направити на відпочинок 35 дітей.

Забезпечення дітей послугами відпочинку здійснюється за рахунок функціонування таборів з денним  перебуванням, які організовані на базі релігійних громад, а саме:

  • табір відпочинку „Каштан” м. Виноградів;
  • реформатський табір „Імануїл” с. Оклі Гедь (церковна фара);
  • мистецький табір народної творчості с. Пийтерфолфо;
  • табір відпочинку для обдарованих учнів та молоді с. Пийтерфолфо
  • табір відпочинку „Лісова пісня” с.Букове (наметове містечко);
  • християнський табір з денним перебуванням „Пілігрімчик” с. Олешник.

Станом на 01.01.2020р. послугами відпочинку в даних таборах охоплено 1337 дітей, а саме: в таборі відпочинку для обдарованих учнів та молоді с.Пийтерфолво – 100, в таборі народної творчості с.Пийтерфолво – 155, в таборі відпочинку „Каштан” м.Виноградів – 56, в таборі „Імануїл” с.Оклі-Гедь – 684, в таборі відпочинку „Лісова пісня” с.Букове (лісова зона)  – 180 дітей, в таборі „Пілігрімчик” с. Олешник –162 дитини.

Всього станом на 01.01.2020р. оздоровленням охоплено 47 дітей, а відпочинком – 1534 (всього – 1581 дитина, що становить 88,7% від запланованого показника і 10,4% від загальної чисельності дітей шкільного віку).

Створено та постійно оновлюється кількісний банк даних дітей шкільного віку, які мають право на оздоровлення за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

 

Начальник управління соціального захисту населення                                              Уляна КУРТАШ

Print Friendly, PDF & Email