ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                         Виноградів                                     № ___  

Про хід виконання Програми посилення
захисту соціально незахищених громадян,
всебічного надання їм соціальних 
послуг
та допомоги на 2016-2020 роки
за 2019 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм, затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Курташ У.І., районна рада в и р і ш и л а:

Взяти до відома інформацію управління соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання Програми посилення захисту соціально незахищених громадян, всебічного надання їм соціальних послуг та допомоги на 2016-2020 роки  (додається).

 

Голова районної ради                                                                          В. Любка  

 

Звіт про хід виконання Програми посилення захисту соціально незахищених громадян, всебічного надання їм соціальних послух та допомоги на 2016-2020 роки за 2019 рік 

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 07.12.2015 року за № 378 «Про програму посилення захисту соціально незахищених громадян, всебічного надання їм соціальних послух та допомоги на 2016-2020 роки» та рішення 2-ї сесії сьомого скликання районної  ради від 15.01.2016 року за №59 «Про програму посилення захисту соціально незахищених громадян, всебічного надання їм соціальних послух та допомоги на 2016-2020 роки», управління соціального захисту населення Виноградівської районної державної адміністрації інформує.

Згідно уточненого плану асигнувань на 2019 рік на виконання Програми з районного бюджету доведено кошти в сумі 110,0 тис.грн.

На протязі 2019 року покращувалась якість надання допомог, поінформованості населення, розширення географії надання соціальних допомог. На обліку в управлінні знаходяться громадяни  соціально вразливої категорії населення, в тому числі – інваліди,  ветерани війни та праці, одинокі громадяни похилого віку, багатодітні та малозабезпечені сім’ї. Для виконання районної програми та надання різних видів державної допомоги соціально незахищеним верствам населення району, спеціалісти управління спрямовують свої зусилля на забезпечення соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій соціального захисту малозабезпечених мешканців району. Постійно ведеться облік громадян пільгових категорій, проводиться обстеження їхніх матеріально-побутових умов, малозабезпеченим надається посильна допомога. Інваліди забезпечуються санаторно-курортним лікуванням,  інвалідними візками та іншими засобами реабілітації. Виконання цієї програми забезпечує практичну реалізацію Законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

Зроблено 997 актів обстеження матеріально-побутових умов у віддалених селах району для призначення житлових субсидій на житлово-комунальні послуги та твердого палива, всіх видів державної соціальної допомоги малозабезпеченим та багатодітним сім’ям,  соціально-незахищеним громадянам (пенсіонерам, інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам), які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.

Здійснювались дієві заходи щодо задоволення життєвих потреб і запитів інвалідів, ветеранів  війни та праці, поліпшення їх житлових і матеріально-побутових умов, забезпечувалися належні умови прийому громадян, щодо надання всіх передбачених законодавством державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, для належної організації та надання субсидій та пільг соціально-незахищеним громадянам, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.

Протягом звітного періоду управлінням  соціального захисту населення здійснювався  контроль за призначенням та виплатою соціальних допомог, проводилась перевірка достовірності поданих документів про майновий та матеріальний стан, представлених для призначення соціальних допомог.

За 2019 рік використано коштів з даної Програми на суму 110,0 тис.грн.,   а саме:

-на папір та канцелярські товари – 40,5 тис.грн.

-конверти і марки – 5,5 тис.грн.

-на оплату судового збору – 2,6 тис.грн.

-обслуговування комп’ютерної техніки, заправка картриджів – 12,6 тис.грн.

-оплата за особові рахунки, журнали – 8,6 тис.грн.

-оплата за модем ТКБ Метрікс – 5,2 тис.грн.

-на бензин –5,0 тис.грн.,

-закупівля комп’ютерної техніки (спец.фонд) – 30,0 тис.грн.

Фінансування даної Програми здійснювалось за рахунок коштів районного бюджету на загальну суму 110,0 тис.грн.

 

Начальник управління
соціального захисту населення                                Уляна    КУРТАШ

Print Friendly, PDF & Email