ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_______________ сесія VII скликання
Р І Ш Е Н Н Я

____. ____. 2020                         Виноградів                                     № ___  

Про запобігання поширенню на території Виноградівського району короновірусної хвороби (COVID – 19). ПРОЄКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215), з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, районна рада в и р і ш и л а:

1.Взяти до відома інформацію Ліспух Беніти Арпадівни  в.о. завідувачки інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради.
2.Комунальному некомерційному підприємству «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської районної ради забезпечити:
2.1.Готовність закладу для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та створення резервів медичного обладнання, лікарських засобів, виробів медичного призначення, зокрема засобів індивідуального захисту, а також дезінфекційних засобів.
2.2. Невідкладний перегляд та оптимізацію планів перепрофілювання ліжок у закладах охорони здоров’я, збільшення ресурсів на випадок масового захворювання на COVID-19.
2.3.Активізацію інформаційно-роз’яснювальної роботи стосовно заходів із запобігання захворюванню на COVID-19, недопущення його поширення.
3.Рекомендувати органам місцевого самоврядування району, керівникам підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальної громад сіл, селищ, міста району, розробити заходи щодо забезпечення неухильного виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та положень, зазначених у протоколі №4 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12.03.2020 року Виноградівської районної державної адміністрації.
4. На період карантину (з 12 березня до 03 квітня 2020 року):
4.1.Рекомендувати депутатам Виноградівського району усіх рівнів:
• обмежити спілкування, зустрічі з виборцями та участь у інших масових заходах;
• обмежити переміщення по території району, області, країни в цілому та за кордон.
4.2.Рекомендувати депутатам Виноградівського району усіх рівнів скасувати проведення особистих прийомів громадян у громадських приймальнях та у зв’язку із цим внести відповідні зміни до графіку роботи у тому числі районної ради, виконавчого апарату та графіку прийому громадян.
4.3.Скасувати або максимально перевести у режим телефонних або відеоконференцій проведення представниками районної ради ефірів, пресконференцій в адмінбудівлі районної ради та за його межами.
4.4.Рекомендувати орендарям адмінбудинку районної ради вжити додаткових заходів щодо дезінфекції орендованих приміщень та місць загального користування.
5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування (Лихтей Ю.Ю.) та з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я (Милюков О.В.).

 

Голова районної ради                                                                                 В.Любка 

Print Friendly, PDF & Email